5 грудня  2018 року творчі колективи Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини під керівництвом начальника Центру культури та дозвілля «Гаудеамус» Наталії Алексеєвої підготували святкову концертну програму з нагоди Дня Збройних Сил України для особового складу військових частин в м.Умань. За дорученням ректора УДПУ, доктора педагогічних наук, професора Олександра Безлюдного із вітальним словом виступила проректор з гуманітарних питань, кандидат педагогічних наук, доцент Наталія Ревнюк та голова профспілкового комітету, кандидат педагогічних наук, доцент Валентин Хитрук. Незабутні емоції, святковий настрій військовослужбовцям дарували чоловіче вокальне тріо “Гонта” у складі заслужених працівників культури України Петра Волошина, Василя Семенчука та Валентина Купчика (керівник колективу), ансамбль сучасного танцю «Візаві» (художній керівник Людмила Андрощук), солістки Анастасія Шинкарук та Юлія Гурак, дует «Глорія»(Марія Павлишина та Анна Влаєва), майстри художнього слова Максим Турчинський та Катерина Іванченко(керівник Наталія Алексеєва), ансамбль народного танцю «Яворина» (художній керівник Сергій Куценко), фольклорний ансамбль «Софія» (художній керівник Василь Семенчук), аматорський хореографічний колектив «Inspiration» (художній керівник Анастасія Криворотенко). Чудового настрою додало соло на баяні від Анатолія Карчова з хореографічною замальовкою у виконанні Анни Мороз та Романа Прокоф’єва. Концертну програму вели Наталія Алексеєва та Роман Тарасюк. Звуковий супровід здійснював Олег Гончар. Завершився концерт бурхливими оплесками та загальним фото. Після концерту військовослужбовцям були передані солодощі від співробітників та студентів УДПУ. Командування частини висловило подяку учасникам концерту, а також ректорату університету за активну громадську позицію, підняття патріотичного духу, підтримку військовослужбовців та святковий настрій.