Напередодні Дня працівника освіти педагогів Монастирищини привітала представницька делегація УДПУ у складі: проректора з наукової роботи, доцента Олени Ярошинської, проректора з гуманітарних питань, доцента, Заслуженого працівника освіти України Дмитра Балдинюка, проректора з соціальних питань, голови профкому, доцента Олександра Осадчого, декана мистецько-педагогічного факультету, доцента Олени Дудник та кращі творчі колективи вузу.

Олена Ярошинська від імені ректорату щиро привітала колег з професійним святом: «...Нехай кожен день розпочинається натхненням і усмішкою, а завершується відчуттям професійного задоволення, ваші думки і вчинки промінятьсі добром і щедрістю, а серце зігрівається щирою вдячністю батьків і ваших вихованців.».

Родзинкою вітання став концерт за участю солістів та провідних колективів університету. Розпочав концерт володар Гран-прі Всеукраїнського конкурсу ансамбль народного танцю «Яворина» (керівник – лауреат Міжнародного конкурсу Сергій Куценко). Порадували присутніх своєю хореографічною майстерністю володарі Гран-прі Всеукраїнського конкурсу учасники народного ансамблю сучаного танцю «Візаві» (керівник – лауреат Міжнародного конкурсу Людмила Андрущук).

Своїм чудовим співом створювали святковий настрій лауреат Всеукраїнських фестивалів, академічний жіночий хор «Юність» (керівник – Заслужений працівник культури України Леонід Ятло); лауреат Всеукраїнських фестивалів український народний хор «Кобзар» (керівник – заслужений працівник культури України Василь Семенчук); володарі Гран-прі Міжнародних конкурсів, чоловіче тріо «Гонта» у складі Заслужених працівників культури України Василя Семенчука, Валентина Купчика та Петра Волошина; лауреати обласних та Всеукраїнських фестивалів народної творчості, фольклорний ансамбль «Софія» (керівник – Заслужений працівник культури України Василь Семенчук); дівочий ансамбль «Намисто» (керівник – Людмила Ятло), визнаний на Черкащині своїм прекрасним співом кандидат сільськогосподарських наук, доцент Олександр Осадчий, а також дзвінкоголосі та чуттєві солістки – дипломантки Всеукраїнських конкурсів студентки Тетяна Хлівна і Юлія Лисянська.

«Ода вчителю» доцента університету Ганни Волошиної прозвучала у виконанні студентки Лариси Сауляк, а гарний настрій учасникам урочистостей підтримала гуморесками Павла Глазового Ірина Данчишина.

Щирими і сердечними аплодисментами висловили свою вдячність освітяни Монастирищини за кожен чудовий номер концертної програми. І навіть після того, як завершився концерт вокально-хореографічною композицією «Привітальна», вони стояли зачаровані і розчулені щирістю і талантом його учасників.

Тож, нехай і надалі зростають таланти і усім освітянам завжди всміхається доля, а душу зігріває шана людська!