Між Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини та Уманським навчально-виховним комплексом «Загальноосвітня школа-інтернат I-II ступенів імені Ю.О. Гагаріна – педагогічний ліцей» підписано угоду про спільну діяльність. Крім профорієнтаційної, навчальної та наукової спрямованості нашої співпраці, варто відзначити координацію діяльності ліцею та університету в організації позаурочної роботи.

18 вересня стіни ліцею сколихнулися від гучних акордів рок-гурту «Orion», уже відомого в нашому університеті, та і в місті також. Слухачі мали можливість насолодитися піснями, які вже стали улюбленими у виконанні хлопців, а також були свідками дебюту власної пісні гурту.

Хоча глядацька аудиторія була не такою вже й великою, та задоволені концертом залишилися всі.