Уманський державний педагогічний університет здійснює підготовку іноземних громадян за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр» та «магістр» з 10 галузей знань ( педагогічна освіта, фізичне виховання, спорт і здоров’я людини, мистецтво, гуманітарні науки, соціально-політичні науки, економіка та підприємництво, природничі науки, фізико-математичні науки, сфера обслуговування і специфічні категорії), в аспірантурі та докторантурі. Існують денна і заочна форми навчання.

Підготовче відділення забезпечує готовність іноземних студентів до подальшого вступу та навчання у ВНЗ України.

Увага! Набір абітурієнтів на денне і заочне відділення завершується 30 вересня, на підготовчому відділенні вступна компанія триває до 15 листопада 2013 року.

Детальну інформацію про перелік документів та правила прийому до університету можна дізнатися тут.