Президія Федерації професійних спілок України 21.04.2016 прийняла Постанову «Про присвоєння звання «Народний аматорський колектив профспілок України» та «Зразковий аматорський колектив профспілок України», у якій, зокрема, говориться:

«Відповідно до Положення про порядок присвоєння звання «Народний аматорський колектив профспілок України» та «Зразковий аматорський колектив профспілок України», враховуючи звернення Профспілки працівників атомної енергетики та промисловості України, Профспілки вугільної промисловості України, Об'єднання профспілок Львівщини та Федерації профспілок Черкаської області

Президія Федерації профспілок України ПОСТАНОВЛЯЄ:

За досягнення у розвитку аматорської творчості, відродження і примноження надбань національної культури, художньої спадщини українського народу та високий рівень виконавської майстерності присвоїти звання «Народний аматорський колектив профспілок України»:

гітарному дуету «Містерія» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (керівник - Анатолій Коваленко);

інструментальному дуету «Ренесанс» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (керівник - Тетяна Радзівіл);

хореографічному колективу «Inspiration» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (керівник - Анастасія Криворотенко).

Голова Федерації професійних спілок України Г.В. Осовий».

Вітаємо наші колективи й бажаємо їм подальших успіхів, натхненно нести свою творчість у маси, виправдовуючи почесне звання «Народний аматорський колектив»!