Тріо «Serbian Star» у складі Александра Джорджевича, Йована Дрманича, Дарко Марковича (художній керівник — доцент кафедри інструментального виконавства факультету мистецтв УДПУ Владислав Гусак) здобули Диплом ІІ ступеня у категорії ІІІ-С на Х Міжнародний конкурс баяністів-акордеоністів «PERPETUUM MOBILE», який проходив в місті Дрогобич Львівської області.

Яскраві виступи нашого інструментального тріо гідно оцінило журі, до роботи в якому були запрошені авторитетні фахівці народно-інструментального мистецтва, композитори, диригенти, науковці з України, Росії, Білорусі, Словаччини, Хорватії, Польщі, Литви та Казахстану.

Нагадаємо, що це не перша нагорода нашого колективу. Студенти УДПУ із Сербії володіють чималим сценічним і виконавським досвідом і вже не раз ставали переможцями різноманітних конкурсів та фестивалів.

Вітаємо музикантів та їх наставника із перемогою і бажаємо творчого натхнення і подальшого вдосконалення виконавської майстерності.