Цікавим та змістовним навчанням для молоді є тренувальні збори. Студенти 22 та 32 групи факультету соціальної та психологічної освіти УДПУ стали учасниками спортивного заходу, що здійснюється для підготовки спортсменів до участі у змаганнях. Навчально-тренувальні табірні збори з туристичної роботи та плавання відбулися на території дитячого табору «Ювілейний», що у с. Степашки на Вінниччині.

Учасники зборів отримали нагоду потренуватися на навчальних заняттях з пішоходного туризму та плавання. Час проведений на свіжому повітрі дав можливість юним спортсменам загартувати своє тіло та силу духу. У результаті роботи на тренувальних зборах студенти отримали неймовіне задоволення та безцінний досвід!