Доцент кафедри теорії іноземних мов Тетяна Піонтковська виборола стипендію проекту EMINENCE у рамках програми «Erasmus Mundus» для здійснення наукового дослідження та підвищення фахової кваліфікації в Університеті Порто (Португалія) протягом шести місяців.

Як відомо, проект «EMINENCE» надає стипендії на навчання в партнерських університетах у Польщі, Португалії, Швеції, Франції, Італії студентам, магістрантам, аспірантам, докторантам, а також працівникам університетів із України, Білорусі, Молдови, Грузії, Азербайджану, Вірменії (2013 – 2016 р.р.).

Проект «EMINENCE» фінансується Європейською Комісією в рамках програми «Erasmus Mundus», мета якої – підвищення якості вищої освіти і сприяння діалогу та взаєморозумінню між людьми і культурами засобами мобільності й академічної співпраці.

Вітаємо шановну Тетяну Олександрівну і зичимо успіху!