Студентська рада УДПУ вирішила не обмежуватися одноденним святкуванням Дня студента, тож було розроблено розважальну програму на увесь тиждень.

Перший день тижня розпочався з гумору. У холі нового та старого корпусу університету було розміщено такі собі «Студентські ляпи» – зразки пояснювальних записок студентів, які проживають у гуртожитках. Кожен, хто мав бажання підійняти собі настрій, отримав змогу побачити на прикладі, як реалізовується у житті «кмітливість» деяких студентів.

Також було розміщено студентські роботи з фотоконкурсу «Щастя студента».

На завершення дня студентським активом було проведено захід під назвою «Вечір знайомств» чи «Знайомство за 3 хвилини», який мав на меті краще познайомити між собою студентів різних факультетів та створити святкову атмосферу.

День приніс масу позитивних вражень. Так яскраво розпочалося святкування Дня студента.