На фізико-математичному факультеті в рамках святкування Дня студента відбулася цікава акція - ярмарок "Ситий студент". Таким чином, жартували організатори, вони намагалися розвінчати твердження про те, що студент завжди голодний.

Дійство відбувалося у холі корпусу № 2. Всю смакоту, виставлену для продажу на ярмарку, студенти готували своїми силами. Гамірлива черга покупців біля столів свідчила про те, що страви мали не лише апетитний вигляд, а насправді ще й добре смакували.

Кошти, вторговані під час ярмарки, студентська рада вирішила направити на благодійність. Таким чином вдалося поєднати приємне з корисним. Студентська рада факультету, яка виступила ініціатором та організатором цього заходу, висловила вдячність студентам за ініціативність та відповідальне ставлення до проведення заходу.