На мистецько-педагогічному факультеті УДПУ пройшло святкування свята – Дня художника. Із самого ранку у вестибюлі університету кафедрою образотворчого мистецтва була організована виставка творчих робіт студентів.

Університет гордиться творчим доробком своїх художників, народних майстрів, які збагачують мистецьку скарбницю не лише Умані, Черкащини, а й держави. Їх творча праця є частинкою національної культури, джерелом духовного розвитку і задоволення естетичних потреб людей. Творці краси і гармонії УДПУ заслуговують слів подяки за самовіддане служіння музі та невгамовний творчий пошук.

Поздоровити майстрів пензля прийшли студенти та викладачі університету. Із теплим словом до присутніх звернулася директор Інституту розвитку дитини, декан мистецько-педагогічного факультету, кандидат історичних наук, доцент Олена Дудник. Привітала своїх вихованців та колег із професійним святом завідувач кафедри образотворчого мистецтва кандидат педагогічних наук, доцент Ольга Музика.

Невід’ємною та традиційною частиною свята стала посвята у Художники студентів-першокурсників, котрим наділи на голови шапочки всіх кольорів райдуги, якою є палітра художника. Так відбулося символічне залучення їх до світу прекрасного.

Гарні подарунки до професійного свята - Дня художника викладачам кафедри образотворчого мистецтва та своїм товаришам підготували студенти мистецько-педагогічного факультету. Музичний презент для учасників святкового дійства зробила студентка напряму підготовки «Музичне мистецтво» Вікторія Гальчинська, а від кафедри хореографії та художньої культури виступив народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина» (художній керівник Сергій Куценко).

Студенти взяли участь у конкурсі портрета, перемогу в якому здобула Оксана Лавриненко.

Вітаємо всіх художників із професійним святом! Бажаємо творчих успіхів, невичерпного натхнення та незгасаючої енергії у професійній діяльності, нових цікавих ідей, щастя, здоров’я і добра!