1

Жорстока і безжальна війна забирає найкращих. З глибоким сумом повідомляємо про загибель випускника факультету інженерно-педагогічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини – Ткачука Івана Олександровича, 04.07.1995 року народження.

Іван Олександрович був призваний на військову службу 19 травня 2023 року третім відділом Гайсинського РТЦК та СП.

Молодший лейтенант Ткачук І.О. був командиром взводу десантно-штурмової роти батальйону ДШВ військової частини А0224. Воїн героїчно загинув 9 вересня 2024 року біля села Парасковіївка Покровського району Донецької області від рук російських окупантів.

Університетська спільнота висловлює щирі співчуття рідним, близьким, побратимам та всім, хто знав Івана Олександровича.

Світла памʼять про Ткачука Івана Олександровича та його подвиг в імʼя України назавжди буде в наших серцях…

Вічна пам’ять Герою!