1

Ректорат, профком, трудовий колектив та студентська рада Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини висловлюють щирі співчуття працівниці адміністративно-господарської частини Тарнопольській Галині Анатоліївні з приводу непоправного горя – героїчної загибелі її сина Андрія, захисника України.

Виконуючи військовий обов’язк із захисту Батьківщини загинув командир взводу 3 стрілецької роти 1 стрілецького батальйону, лейтенант Тарнопольський Андрій Валерійович, 1986 р.н.

Смерть героя – це важка втрата для його сім’ї, друзів, громади та всієї України. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної дитини… Нехай Господь пошле Вам кріпості та сили пережити цю непоправну втрату, а покійному дарує вічний спокій у Царстві Небесному.

Університетська спільнота низько схиляє голови у скорботі. Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами.

Світла пам'ять про відважного воїна назавжди залишиться в наших серцях!

Початок прощання з воїном відбудеться 16 травня о 10:00 год. за адресою: м. Умань, вул. Велика Фонтанна, 25, кв. 148, об 11:00 год. –  м. Умань, Свято – Троїцька Церква ПЦУ, об 11:45 год. – відбудеться загальноміське вшанування нашого воїна-захисника - «живий коридор».

Місце «живого коридору»: від Обеліску слави.

Поховання на Алеї Героїв (Софіївська Слобідка).

Просимо долучитись до прощання з воїном,  що захищав нашу свободу та незалежність.

Вічна памʼять Герою!