Вчора в Національному дендрологічному парку «Софіївка» відбулося святкування Івана Купала - одного із улюблених свят українців. Традиційно до цього дійства долучаються студенти та викладачі нашого університету на чолі з ректором Наталією Побірченко. І цей рік не став винятком.

Відкрив святковий концерт народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина», керівником якого є справжній патріот, випускник нашого університету, а нині чудовий викладач Сергій Куценко.

Окрасою свята стали купальські пісні, записані під час фольклорної практики студентів нашого університету у виконанні вокального чоловічого тріо «Гонта», у складі заслужених працівників культури

України Василя Семенчука, Петра Волошина та Валентина Купчика.

Івана Купала – свято, яке багате своїми традиціями та обрядами. І головне, що вони не вмирають, бо їх береже молодь.

Чаруючим та емоційним стало плетіння та пускання дівчатами вінків на воду, що є одним із ключових обрядів купальського дійства.