18 травня весь світ святкував Міжнародний день музеїв. Саме в цей день за підтримки голови Черкаської обласної державної адміністрації, Героя України Сергія Тулуба у Черкаському обласному краєзнавчому музеї була проведена Міжнародна акція «Ніч у музеї», в якій взяли участь студенти нашого університету.

Учасники квесту з головою поринули у вирій історії Черкащини. Музей із настанням темряви ніби ожив: первісні люди бігали коридорами, Лукаш і Мавка сплелися в танці кохання, козаки випробовували на міцність парубків сучасності, навіть скульптури, і ті почали розмовляти. Та найбільше запам’яталися майстер-клас із гончарства, який провели майстри з Уманщини, та лайт шоу.

Сергій Тулуб також приєднався до участі в акції. Він привітав усіх гостей музею, а також вручив призи переможцям лотереї, в якій брали участь усі учасники.

Завершилася «Ніч у музеї» виступом черкаського гурту «Ефект метелика».

Дякуємо адміністрації університету за подаровану можливість взяти участь у такій прекрасній акції.