За ініціативи та підтримки науково-дослідної лабораторії «Екологія і освіта» 30 березня на території корпусу №2 Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини пройшла «Година Землі» – міжнародна акція, яка проводиться в останню суботу березня.

Брати участь в акції може кожен. Для цього достатньо вимкнути світло і всі електричні прилади лише на одну годину. Такий крок розцінюється як голос за збереження навколишнього середовища.

До заходу долучилися представники природничо-географічного, інженерно-педагогічного, історичного факультетів, факультету мистецтв, факультету початкової освіти, Інституту економіки і бізнес-освіти, учні та учителі ЗОШ №3 м. Умань.

Під час акції відбувся невеликий концерт та флешмоб «Година Землі 2019» від студентів-екологів. Завдячуючи професору Ігорю Ткаченку, учасники заходу здійснили огляд зіркового неба з допомогою телескопа.

Організатори щиро вдячні всім, хто підтримав акцію «Година Землі!»