В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини стало доброю традицією вітати малечу із Різдвяними та Новорічними святами. Студенти та викладачі підготували справжнє свято для дітей Ладижинської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат. Вже кілька років поспіль цією школою опікується навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти (директор Ольга Чирва). В цьому році інститут спільно з факультетом фізики, математики та інформатики (декан Тетяна Махомета) за участю усіх факультетів, структурних підрозділів організував збір подарунків, які Миколай та його помічники передали учням.

Виступ акторів студентського театру драми та комедії факультету початкової освіти (художній керівник Наталія Алексеєва) з театралізованою виставою «На гостини до Миколая» викликав у глядачів неймовірні почуття, створив святкову атмосферу. Конкурси, розваги, організовані акторами та студентами, сприймалися дуже емоційно, наповнили актову залу сміхом та веселощами. Емоції переповнювали всіх: дітей – від приємних сюрпризів, представників університету – від втіхи за їхню радість, за щирість та вдячність у їх очах.