Студенти Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти побували на одному із найбільших заводів Європи «Coca-Cola Беверіджиз Україна».

Під час екскурсії студенти дізналися про те, як з’явився легендарний напій, як виглядала його реклама 100 років тому, побачили високотехнологічне виробництво.

Студенти ознайомилися із особливостями технологічного процесу виробництва безалкогольних напоїв та соків, вимогами до якості та безпеки продукції, маркетинговою та соціальною політикою, управлінням відходами.

Позитивних вражень додали відвідування музею історії компанії та дегустація найпопулярніших напоїв.

Наші студенти – це майбутні маркетологи і фінансисти, спеціалісти з логістики і продажу, спеціалісти по зв’язках з громадськістю і управлінню персоналом, тому для них важливо вивчати особливості організації виробництва в провідних українських та світових компаніях.