Студенти  навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини гідно презентували свої роботи на Всеукраїнському студентському конкурсі бізнес-проектів «Бізнес-трамплін», фінал якого  відбувся на базі Київського національного торговельно-економічного університету. Зокрема, були нагороджені грамотами студенти інституту Катерина Делікатна та Юлія Осадчук у номінації комерційний проект «Заснування дитячого приватного садочка «школа раннього розвитку дитини» за методикою Монтессорі» (науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри маркетингу, менеджменту та управління бізнесом Наталія Білошкурська). Богдан Кобзін і Наталія Бровко нагороджені грамотами в номінації соціальний проект «VISION» (літній табір для підвищення інтелектуального та культурного рівнів студентів та учнів, які займаються науково-дослідною роботою), науковий керівник – викладач кафедри фінансів, обліку та економічної безпеки Наталія Станіславчук.

Щиро вітаємо учасників конкурсу та бажаємо успіхів у досягненні підприємницьких цілей!