У Всесвітній день Землі, 20 березня, в університеті відбувся конкурсний показ студентських виробів екологічного спрямування «Побутовим відходам – друге життя!». Організатором конкурсу стала науково-дослідна лабораторія «Екологія і освіта» (керівник – кандидат біологічних наук Ганна Гончаренко). Мета заходу - формування екологічного світогляду молоді, залучення студентів до природоохоронної діяльності шляхом створення оригінальних виробів з побутових відходів.

Участь у конкурсі взяли студенти 2-4 курсів природничо-географічного та 5 курсу історичного факультетів. Глядачі із захопленням розглядали вироби з пластикових пляшок, целофанових пакетів, серветок, паперових лотків, одноразового пластикового посуду, компакт-дисків та інших матеріалів. Критеріями оцінки виробів стали оригінальність, естетичний вигляд, практичне застосування, різноманітність використаних відходів.

Студенти своїми роботами продемонстрували, що побутовим відходам можна надати друге життя, створивши з них гарні і корисні речі.