Уряд призначив академічні стипендії Кабінету Міністрів України 100 студентам ВНЗ та 24 аспірантам. Відповідне розпорядження було прийнято 14 червня 2017 року, під час засідання Кабміну.

Стипендіатів було відібрано згідно з пропозиціями вищих навчальних закладів. Попередньо кандидатури також розглядалися вченими радами вишів та погоджувались з органами студентського самоврядування.

Студенти університетів, академій та інститутів отримуватимуть 2100 гривень на місяць, аспіранти – 5664 гривень.

Серед студентів вищих навчальних закладів, яким призначено академічну стипендію Кабінету Міністрів України на ІІ семестр 2016/17 навчального року — РОГОЗЯНСЬКА Тетяна Петрівна студентка Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (Черкаська область).

Тетяна Рогозянська — студентка IІІ курсу факультету дошкільної та спеціальної освіти УДПУ. Вона відмінно навчається, має нахили до наукової роботи, є активною учасницею громадського життя факультету.