Нещодавно студентський народний театр драми і комедії УДПУ імені Павла Тичини подарував жителям села Берестівець справжнє свято. Наш творчий колектив презентував виставу за п’єсою Ореста Огородника «Останній гречкосій" з нагоди професійного свята працівників сільського господарства та агропромислового комплексу України.

Зі словами вітань від імені колективу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини  та ректора Олександра Безлюдного до присутніх на заході жителів села та директора ТОВ «Берестівець» Василя Чекаленка звернувся декан факультету початкової освіти, кандидат психологічних наук, доцент Борис Якимчук.

Затамувавши подих, берестівчани споглядали театральне дійство. Цікавий сюжет, талановита гра студентів-акторів не залишили жодного глядача байдужим. Наприкінці заходу режисер театру, заслужений працівник культури України  Наталія Алексеєва подякувала присутнім за щирі овації.

Колектив театру вдячний директору ТОВ «Берестівець» Василю Чекаленку та директору сільського будинку культури Світлані Євич за допомогу в організації виступу.