Студентки Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Марина Хименюк, Анастасія Цуркан та Крістіна Кіндратенко взяли участь в чемпіонаті України з боксу серед дівчат-юніорок, дівчат-молоді та жінок. Наші дівчата представляли Черкаську область (всього у команді області було 7 боксерів різного віку), а загалом участь в чемпіонаті взяли найкращі боксери України.

Змагання відбувалися з 17 по 23 лютого 2014 року в м. Трускавець і були відбірковими до чемпіонату Світу, який проходитиме наприкінці весни у Болгарії. За підсумками змагань 9-місце у ваговій категорії до 64 кг посіла студентка факультету соціальної та психологічної освіти Анастасія Цуркан, 5-у сходинку у ваговій категорії до 60 кг зайняла студентка природничо-географічного факультету і виконала норматив в кандидати майстра спорту України Марина Хименюк, а призеркою чемпіонату України серед дівчат-молоді у ваговій категорії до 75 кг стала студентка факультету початкової освіти Крістіна Кіндратенко, яка посіла 3-місце, а також виконала норматив кандидата в майстри спорту України.

Вітаємо наших спортсменів і бажаємо нових досягнень!