Студент факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Микола Виходцев взяв участь в Чемпіонаті Італії з греблі на байдарках і каное.

Першого дня Микола на дистанції 1000 метрів (одиночка) завоював перше місце серед спортсменів до 23 років, обійшовши відомого італійського спортсмена Карло Таччині та друге місце серед дорослих, поступившись переможцю лише 0,9 секундами.

Третього дня спортсмен виборов бронзову медаль на дистанції 220м серед спортсменів до 23 років.

Вітаємо Миколу та його тренера! Щиро зичимо йому успіхів у спорті та легко підкорювати найвищі п’єдестали світу, адже уже 3-5 вересня він виступати на Чемпіонаті світу в Португалії.

Організаційний комітет висловив вдячність ректору Олександру Безлюдному, адміністрації та викладачам за сприяння у підготовці до змагань.