Студент факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Данило Лозан став бронзовим призером престижного традиційного Міжнародного турніру класу «А» імені Альгідраса Шоцікаса.

Данило у півфіналі в спірному бою роздільним рішенням суддів поступився майбутньому переможцю цього турніру, фіналісту чемпіонату світу серед молоді Суюнбаю Єлнуру з Казахстану.

З 20 по 24 березня в литовському Каунасі проходив 28-й турнір імені «Альгірдаса Шоцікаса», в якому взяли участь 72 боксери з Литви, Польщі, Латвії, Казахстану, Ірландії, Англії, Уельсу, Вірменії, Шотландії та України.

Університетська спільнота вітає Данила з черговою перемогою та щиро зичить успіхів у навчанні, реалізації усіх задумів та планів, миру та добробуту! Так тримати!

Університет пишається своїми студентами!