Щиро вітаємо студента 4 курсу економічного факультету Пуголовка Іллю та його наукового керівника – кандидата економічних наук, доцента кафедри економіки підприємства, фінансів та туризму Чвертко Людмилу Андріївну із перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за напрямом "Актуальні питання співробітництва з Європейським Союзом" та отриманням диплому 2-го ступеня.

10 березня 2011 року в Донецькому національному університеті економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського проходив ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

Серед 100 учасників конкурсу студент економічного факультету нашого університету Ілля Пуголовко виборов почесне 2 місце. Так тримати!