У межах програми «Освіта в 21 столітті. Молодь і кар'єра» доценти кафедри англійської мови та методики її навчання факультету іноземних мов УДПУ Євгенія Процько, Альона Солодчук та Наталія Шульга пройшли наукове стажування у Вищій школі менеджменту та інформаційних систем (ISMA university, м. Рига, Латвія). Практики проходили під керівництвом директора відділу проектів університету ISMA Йома Снєдзе та координатора програми Вікторії Ращенко. А саме стажування стало можливим завдяки гостинному запрошенню ректора Вищої школи менеджменту та інформаційних систем Дениса Дьякона.

Під час стажування в університеті ISMA викладачі УДПУ ознайомилися із специфікою навчання й викладання в європейських університетах, відвідали лекції закордонних колег, які ділилися власним досвідом роботи в умовах Болонського процесу.

У межах програми викладачі університету ISMA Вікторія Ращенко, Олена Федорова, Денис Клюкін та Ростислав Копилов ознайомили своїх українських колег із цікавими темами, зокрема: «Європейський простір вищої освіти», «Оцінка вищих навчальних закладів: внутрішні аспекти», «Експорт послуг якісної освіти», «Сучасний навчальний заклад: нова реальність і нові рішення», «Проблеми мобільності у сфері вищої освіти: підготовка, адаптація і стажування».

Робота із лекторами мала дискусійний характер, адже у наших викладачів виникало багато запитань щодо варіацій у системах вищої освіти Латвії та України.