З 1 листопада відкрито реєстрацію на участь у програмах академічної мобільності EMINENCE та EMINENCE 2.

У зв’язку з цим відбулася презентація проектів. Зважаючи на те, що найбільш успішними й ефективнішими кандидатами на участь є аспіранти й докторанти, вони ввійшли до першої цільової групи, яка прослухала інформацію про специфіку реєстрації при поданні заявок, оформлення документів для участі у проекті.

Відкриваючи захід, проректор з наукової діяльності, доцент Олена Ярошинська наголосила на важливості академічної мобільності для українських науковців. Презентацію провели координатор міжнародної діяльності університету, співкоординатор проектів « EMINENCE» та «EMINENCE 2» доцент Оксана Заболотна і менеджер проекту Анна Гребьонкіна. Вони наголосили на можливості проведення наукових досліджень впродовж шести – десяти місяців у Польші, Португалії, Франції, Швеції, Італії (EMINENCE), а також у Румунії й Іспанії за рахунок додаткових стипендій з програми EMINENCE 2.

Організаторами заходу був відділ аспірантури й докторантури університету.