17 квітня в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини розпочався ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «Політологія».

Учасниками олімпіади стали 73 студенти – представники 39 вищих навчальних закладів із різних регіонів України.

З вітальним словом на урочистому засіданні виступили:

• Ткачук Лариса Василівна – кандидат педагогічних наук, доцент, проректор з наукової роботи Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, заступник голови оргкомітету.
  • Кривошеїн Віталій Володимирович – доктор політичних наук, доцент, завідувач кафедри соціології Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара, голова журі.
  • Степико Михайло Тимофійович – доктор філософських наук, професор, головний науковий співробітник відділу гуманітарної політики Національного інституту стратегічних досліджень, член журі.
  • Торбанюк Геннадій Вікторович – голова студентського наукового товариства Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Учасники олімпіади переглянули концертну програму, підготовлену творчими колективами Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, та здійснили екскурсійну подорож по місту.