На запасному полі центрального стадіону ПАТ «Уманьферммаш» проходив футбольний матч між збірними командами Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та командою Уманського національного університету садівництва в залік міських молодіжних спортивних ігор серед ВНЗ ІІІ–ІV р.а. 2011–2012 навчального року м. Умань.

Після закінчення основного часу рахунок був 3:3. У збірній команді нашого університету відзначилися Годований Олексій (студент економічного факультету), Бондар Анатолій, Рак Богдан (студенти факультету фізичного виховання). В серії післяматчевих пенальті першими нерви не витримали у студентів Уманського національного університету садівництва пробивши повз ворота. На що студенти УДПУ відповіли влучними пострілами. За підсумками пенальті 4:2 перемогла збірна команда Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Відзначилися: Рак Богдан (факультет фізичного виховання), Малютін Микола (факультет початкової освіти), Капелістий Дмитро (факультет фізичного виховання), Федюкін Олександр (факультет фізичного виховання).

З 29 червня по 1 липня в м. Полтава проходив Чемпіонат України з веслування на байдарках і каноє серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації. Команда Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини у неповному складі, а саме Гуляйко Сергій, Лозінський Євгеній, Сенченко Дмитро, Нитяжук Наталія також приймали участь в цих змаганнях. Після закінчення Чемпіонату і підведення підсумків збірна нашого університету посіла сьоме загальнокомандне місце.

Вітаємо переможців!