Ректорат, профком, трудовий колектив та студентська рада Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини висловлюють щирі слова співчуття начальнику дільниці №2 Литвинюк Любові Миколаївні з приводу тяжкої і непоправної втрати – передчасної смерті доньки Ольги.
Нехай з миром спочиває. Вічна пам’ять!
У цей важкий, сповнений тугою та жалем час, розділяємо біль утрати, сумуємо разом із Вами, підтримуємо в дні скорботи.
Ректорат
Профком
Студрада
Пресцентр УДПУ