Ректорат, профком, трудовий колектив та студентська рада Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини висловлюють співчуття вченому секретареві Шуляк Світлані Андріївні з приводу тяжкої втрати – смерті батька.
На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати. В цю гірку мить поділяємо горе Вашої сім’ї та разом з Вами схиляємо голову в глибокій скорботі.
Нехай добрий, світлий спомин про батька назавжди залишиться у серцях рідних, друзів, усіх, хто його знав, любив та шанував, а Бог дасть сил пережити цю непоправну втрату.
Вічна пам’ять!
Ректорат
Профком
Студрада