00

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини перебуває у глибокій жалобі з приводу передчасної смерті Миколайка Валерія Павловича, декана факультету природничої освіти та природокористування, доктора сільськогосподарських наук, професора.

На 60-му році життя перестало битися серце мудрого педагога, талановитого наставника, керівника, знаного науковця, який випустив в самостійне життя багато молодих спеціалістів.

Ректорат, профком, трудовий колектив та студентська рада університету висловлюють щирі слова співчуття кандидату біологічних наук, доценту кафедри біології та методики її навчання Ірині Іванівні Миколайко та проректору з міжнародних зв’язків та стратегічного розвитку, доценту Володимиру Валерійовичу Миколайку, рідним та друзям, усім, хто знав і любив Валерія Павловича.

У цей важкий, сповнений тугою та жалем час, розділяємо біль утрати, сумуємо разом із вами, підтримуємо в дні скорботи.

На жаль, словами важко зарадити горю, проте світлі спогади про людину, яка чесно і гідно прожила своє життя, назавжди залишаться у наших серцях.

Вічна пам’ять!

Про час і місце прощання буде повідомлено згодом.

Студрада