00

Ректорат, профком, трудовий колектив та студентська рада Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини висловлюють співчуття старшому викладачу кафедри біології та методики її навчання Небиковій Тетяні Андріївні з приводу тяжкої та невимовної втрати – смерті батька.

Непоправний біль втрати не вгамують жодні слова, адже батько – це та людина, яка вчить нас бути справжніми і сильними та поряд з якою ми завжди залишаємося дітьми.

До горя неможливо підготуватися та знайти слова, щоб загоїти пекучу рану вічної розлуки з дорогою людиною.

Поділяємо Вашу скорботу і у цей тяжкий час висловлюємо Вам, рідним та близьким наші щирі співчуття. Нехай добрий, світлий спомин про батька назавжди залишиться у серцях рідних, друзів, усіх, хто його знав, любив та шанував, а Бог дасть сил пережити цю непоправну втрату.

Студрада