В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулася спартакіада першокурсника з легкої атлетики. Участь у змаганнях взяли студенти всіх факультетів та навчально-наукового інституту економіки та бізнес- освіти.

Програма щорічних змагань включала в себе такі види спорту: біг (100 м, 400 м, 800 м), стрибки в довжину (дівчата та юнаки), естафету (хлопці, дівчата,змішана). У загальнокомандному підсумку перше місце у змаганнях виборов факультет інженерно-педагогічної освіти, друге –факультет української філології, третє – факультет фізики, математики та інформатики.

Вітаємо переможців змагань! Бажаємо їм міцного здоров’я, великих здобутків, наполегливості, наснаги та нових перемог!