З ініціативи студентів економічного факультету відбулася соціальна акція, гаслом якої було обрано слова: «Сьогодні ви допоможете їм, завтра вони допоможуть вам!» Проведенням її студенти факультету висловили свою небайдужість до нинішніх непростих подій в державі.

Упродовж декількох тижнів на факультеті збирали речі, продукти та ліки, які згодом відправлять в зону АТО. Студенти відзняли відеоролики, в яких говорили про проблеми сьогодення, особливу увагу звертаючи на військові дії в східній частині України. На перегляд соціальних роликів зібралися представники всіх курсів. Молодь вшанувала пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Захід був організований за участі студентів 28 групи Богдани Матюк та Дар’ї Олійник. Допомагали їм ведучі Наталія Калінчук (14 група) та Каріна Тертична (17 група), студенти факультету, які також взяли активну участь у зйомці відеороликів. Подібна акція відбулася на економічному факультеті вперше, проте справила незабутнє враження на всіх присутніх.