Солісти та хоровий колектив факультету мистецтв УДПУ стали переможцями Всеукраїнського фестивалю-конкурсу хорового співу та інструментальної музики «Витоки Voice!», який відбувся нещодавно у обласній філармонії м. Черкаси.

Диплом та Гран-прі фестивалю виборов «Молодіжний камерний хор» у складі: cопрано — Марія Павлишина, Діана Терещенко, Світлана Погрібна, Ілона Мельник, Леся Тарасюк;  альти — Ольга Козій, Валентина Шевчук, Яна Денисова, Вероніка Косенко; тенори — Ігор Зелінський, Богдан Козоріз, Віталій Козачок, Євгеній Городничий; баси — Володимир Богуславський, Віталій Михайленко, Владислав Гусак, Олександр Цимбал. Інструментальна група: рояль – Олена Ільніцька; флейта – Юлія Юрчик; джембе – Владислав Іванов; кахон – Олексій Степанок. Художній керівник та диригент колективу – викладач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Оксана Прокулевич.

Диплом І ступеня завоювала Яна Денисова (клас викладача заслуженого працівника культури України, доцента, завідувача кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Василя Семенчука (народний вокал).

Диплом І ступеня виборола Вероніка Косенко (клас викладача кафедри інструментального виконавства Лесі Тарасюк (бандура).

Диплом ІІ ступеня здобула Марія Павлишина (клас викладача заслуженого працівника культури України, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Петра Волошина (народний вокал).

Після конкурсних прослуховувань журі висловило щиру подяку нашим учасникам та їх керівникам за високий рівень підготовки та професіоналізм!

Із 120 конкурсантів до гала-концерту було відібрано 8, із них два номери прозвучало у виконанні наших переможців: Вероніки Косенко та «Молодіжного камерного хору».

У перерві між виступами музиканти УДПУ відвідали Черкаський міський зоопарк. Подорож виявилася насиченою, продуктивною, надзвичайно емоційною та багатою на приємні, незабутні враження.

Від участі у фестивалі конкурсанти отримали безцінний досвід, приємні знайомства, натхнення та готові до нових звершень. Всі вони висловлюють щиру подяку за сприяння та підтримку голові профкому університету, кандидату педагогічних наук, доценту Валентину Хитруку, декану факультету мистецтв, кандидату педагогічних наук, доценту Інні Терешко, завідувачу кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Василю Семенчуку, завідувачу кафедри інструментального виконавства, кандидату педагогічних наук, доценту Тетяні Олійник.