6 грудня Україна відзначає День Збройних Сил – свято незламності, мужності, відваги та доблесті .

Вітаємо всіх тих, хто обрав нелегкий, але гордий та шанований шлях військового з Днем Збройних Сил України!

Саме на армію покладена священна місія захищати та оберігати спокій народу, стояти на варті рідної землі, вірою і правдою служити українській нації.

Сьогодні випускники, студенти, викладачі і співробітники нашого університету достойно захищають Україну від ворога. Пишаємось, захоплюємось, дякуємо!

Бажаємо усім міцного здоров’я, довголіття, успіхів й везіння у військових операціях, незламної волі, надійного родинного тилу, перемоги та найскорішого повернення додому! Нехай оминають Вас кулі, а любов до України додає наснаги у боротьбі!

У пам'яті нащадків назавжди збережуться подвиги багатьох поколінь воїнів-захисників, їх безмежна відданість і любов до рідної землі, нескореність та героїзм. Низький уклін кожному захиснику і захисниці, які віддано служать Україні, які є гордістю кожного громадянина нашої держави, гордістю всього українського народу.

Ми схиляємо голови перед пам’яттю Героїв, які віддали життя за Україну!

Вічна їм пам’ять!

Слава українським воїнам!

Слава Україні!

Слава Збройним Силам України!

Студрада