Для того, щоб випускники нашого університету уже зараз замислювались про своє майбутнє, інноваційний бізнес-інкубатор, спільно з кафедрою економіки підприємства та фінансів, організовує періодичні зустрічі студентів з успішними людьми Уманщини та, зокрема, з випускниками УДПУ.

25 жовтня до приміщення бізнес-інкубатора було запрошено одного з випускників Уманського державного педагогічного університету, Ігоря Халахура. Майже 10 років тому він закінчив наш університет, і тепер завітав, щоб поділитися своїми успіхами в бізнесі та знаннями щодо роботи в підприємництві, зокрема, в страховому. В даний час Ігор являється директором філії страхової компанії «ТАС» в нашому місті. На зустрічі він поділився своїми секретами ведення успішної справи, розповів про страховий бізнес та те, яким був його шлях від простого страхового агента до директора філії такої відомої і успішної на теренах країни компанії. Від щирого серця Ігор побажав студентам наснаги та віри в свої сили і запевнив, що ті старання, які вони зараз вкладають задля успішного навчання, обов’язково виправдають себе в майбутньому.