Студенти, викладачі та співробітники Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини з самого ранку долучилися до поетичного марафону, присвяченого 203-й річниці народження геніального сина українського народу.

Бажаючих в день народження Тараса Шевченка вшанувати пам'ять нашого знаменитого земляка і взяти участь у безупинному читанні його поезій виявилося дуже багато. У відділі обслуговування бібліотеки (корпус №1) десятками голосів звучало невмируще слово нашого національного Пророка: то тихо й проникливо, то дзвінко й переконливо, то лірично і ніжно.

Поезія Шевченка залишається близькою і зрозумілою сучасникам, сам поет близький серцю кожного. Не випадково ж його називають Великим Кобзарем!