Вперше в університеті відбувся випуск слухачів факультету суміжних професій, де за рік навчання вони мали можливість не тільки отримати робітничу професію «Соціальний робітник», а й підготуватися до повторного складання зовнішнього незалежного оцінювання якості освіти, щоб стати студентами університету.

Рік навчання пройшов не даремно, кожен із слухачів зробив впевнений крок до своєї мрії – стати фахівцем у сфері соціальної роботи та підготуватися до навчання у ВНЗ.

Із завершенням навчання слухачів привітали проректор з науково-педагогічної роботи Тетяна Кочубей, декан факультету соціальної та психологічної освіти Оксана Кравченко, декан факультету суміжних професій Ірина Ільченко, завідувач відділу кар’єрного росту та профорієнтаційної роботи Світлана Цимбал-Слатвінська.

Гарний настрій слухачам та їхнім батькам дарували заслужені працівники культури України тріо «Гонта» у складі Василя Семенчука, Петра Волошина, Валентина Купчика; голова студентської ради факультету соціальної та психологічної освіти Яна Присяжнюк; студент мистецько-педагогічного факультету, дипломант Всеукраїнської олімпіади з музичного мистецтва Володимир Деренюк; ансамбль народного танцю «Яворина» (керівник колективу – лауреат Міжнародного конкурсу Сергій Куценко).

Чекаємо слухачів факультету суміжних професій знову, але вже у якості студентів-першокурсників!