Студентка ІІ курсу факультету іноземних мов Марія Денисюк стала переможцем обласного етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. Вона нагороджена дипломом Союзу українок Австралії, а її наставнику - кандидату філологічних наук, доцентові кафедри практичного мовознавства факультету української філології Світлані Січкар оголошено подяку управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації за підготовку переможця ХVІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

Вітаємо їх із успіхом та зичимо подальших здобутків

Довідково

Конкурс знавців української мови заснований українським меценатом Петром Яциком у травні 2001 року. З того часу проводиться щорічно серед учнів загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих навчальних закладів. Конкурс з кожним роком утверджується в своїй неповторності, і щоразу збільшується кількість пошановувачів рідного слова, які беруть у ньому участь.

Конкурс знавців української мови імені Петра Яцика – не тільки дорогоцінне свідчення інтересу підростаючого покоління до державної мови, а й промовиста ознака громадянської зрілості тих, хто вже завтра працюватиме у всіх сферах життя нашої країни.