Видавничо-редакційний відділ повідомляє про чергову серію вебінарів, які регулярно проводить компанія Clarivate Analytics для установ, що отримали доступ за результатами конкурсу МОН України до платформи Web of Science. Україномовні вебінари відбудуться 15–17 квітня о 1415. Технічні обмеження: необхідна операційна система на комп’ютері вище за XP та новіша версія браузера. Сертифікати не передбачені.

 

15 квітня 2019, 14:15

Тема: Додаткові можливості платформи Web of Science для наукової діяльності

Тези: Пошук партнерів, рецензентів, грантів за обраною темою. Аналіз та уточнення вибірки за певними параметрами. Що може дати аналіз пристатейної літератури. Пошук цитувань непроіндексованих джерел. Оптимізація роботи. Повідомлення про цитування, нові роботи та історії пошуку. Додаткові бази на платформі.

Реєстрація тут.

 

16 квітня 2019, 14:15

Тема: Світ журналів: the good, the bad and the ugly

Тези: Визначення та формування переліку профільних видань, що індексуютьcя на платформі Web of Science. Показники впливовості видання імпакт-фактор, квартиль, індекс оперативності тощо. Можливості Journal Citation Reports для авторів. Основні типи та маркери хижацьких видань. Як перевірити чи індексується видання у Web of Science Core Collection. Відповіді на запитання.

Реєстрація тут.

 

17 квітня 2019, 14:15

Тема: Аналіз публікаційної діяльності установи. Створення та внесення змін до профілю організації

Тези: Формування повного переліку статей організації, з урахування перейменувань, та філіалів. Створення звіту за певні роки у обраному форматі. Профіль установи у Web of Science. Підготовка варіацій для створення профілю та корегування інформації.

Реєстрація тут.

 

В ті ж дні базова (о 12:00) та розширена (у двох повторах 7:00 та 16:00) серії вебінарів російською мовою, з сертифікатами, для його отримання реєструватися необхідно на три різні вебінари однієї серії, для другої можете обирати той час що зручніше. Розклад за посиланням.

 

Записи аналогічних вебінарів є на ютуб каналах:

Українською

Російською

 

Інформація українською у Facebook.

Прес-центр УДПУ