Змагання із шахів за програмою ІІ Спортивних ігор Черкаської області серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації відбулись наприкінці минулого тижня у приміщенні спортивного комплексу Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля. У цьому інтелектуальному турнірі взяли участь шість збірних команд, серед яких і збірна Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Студенти факультету фізики математики та інформатики Ярина Щепкіна, Іван Беркут (тренер-викладач кафедри спортивних дисциплін Віктор Побережець) показали хорошу гру.

Змагання проходили по коловій системі між дівчатами та хлопцями. Ярина у п’яти партіях здобула чотири перемоги і стала переможцем серед дівчат, а Іван з п’яти партій здобув перемогу та одну партію зіграв в нічию. За підсумками турніру збірна команда шахістів УДПУ посіла ІІ місце, поступившись лише Черкаському національному університету імені Богдана Хмельницького. Таким чином, у змаганнях з шахів представники університету на три позиції покращили свій попередній результат.

Вітаємо наших спортсменів із сріблом обласного чемпіонату та бажаємо подальших перемог!