08 січня 2019 року з 09:00 розпочалася реєстрація на пробне ЗНО, яка завершиться 31 січня 2019 року о 18:00. Для реєстрації вступнику необхідно мати при собі паспорт або свідоцтво про народження.

Абітурієнти можуть зареєструватися для участі в пробному ЗНО самостійно на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти, або звернутися до офіційного центру реєстрації на ЗНО, що працює на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (згідно договору про співпрацю з Київським регіональним центром оцінювання якості освіти).

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета: 16 березня – з української мови і літератури, а 23 березня – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

Адреса центру реєстрації: Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, вул. Садова 2, кім. 208,  м. Умань.

Довідки за телефонами: 0960339633 (Світлана Володимирівна); 0631497988 (Іванна Василівна).