Студентський актив із Туркменістану від імені майже 250 студентів-співвітчизників привітали сьогодні адміністрацію університету із Новрузом - святом весняного рівнодення і початку нового сільськогосподарського року. За традицією разом із побажаннями добра, любові рідних людей, добробуту та удачі студенти частували східними солодощами - богурсаком і чабатою.

Щиру вдячність за привітання студентам висловив ректор, професор Олександр Безлюдний і в свою чергу побажав їм, всьому народу дружнього Туркменістану берегти і примножувати свої національні древні традиції.

Туркмени вірять, що у дні Новрузу ангели-фарішта приносять достаток і благополуччя тим, у кого чисті помисли, хто світлий душею. «Тож нехай добрі ангели не оминуть жодної оселі, - побажав Олександр Іванович. - Хай будуть здорові і щасливі діти, батьки і рідні! Нехай повною чашею стануть всі туркменські оселі, нехай у них завжди панують спокій, любов і турбота один про одного, тепла дружня атмосфера, гармонія і процвітання».