14 липня 2017 року на засіданні стипендіальної комісії університету затверджено рейтинг студентів, які навчаються за денною формою навчання за державним замовленням на одному факультеті за відповідним курсом та спеціальністю (напрямом підготовки), для призначення стипендії за результатами навчання у IІ семестрі 2016/2017 н.р.

Стипендії призначені у розмірах, передбачених Постановою Кабінету Міністрів України №1047 від 28 грудня 2016 р. «Про розміри стипендій у державних та комунальних навчальних закладах, наукових установах» та у порядку визначеному Постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. №1050 «Деякі питання стипендіального забезпечення» та Правилами призначення стипендій студентам, аспірантам і докторантам Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.
та файлом