Шановні викладачі, шановні студенти!
Прийміть найщиріші вітання у День знань.
Учительська професія – одна з найшанованіших у суспільстві. Формувати майбутнього вчителя, готуватися стати вчителем – почесний і відповідальний ваш обов’язок. Саме учитель повинен плекати найкращі риси громадянина України: патріотизм, працелюбність, шляхетність.
Нещодавно ми відзначили головне свято країни – 20-у річницю незалежності України. Любов до України, вболівання за її долю особливо відчутні в такі дні. Тож бажаю вам добра, наснаги, успіхів у всіх починаннях задля України і з Україною в серці.
Сергій Тулуб | голова Черкаської облдержадміністрації, Герой України, доктор технічних наук, професор. |