Відповідно до графіка на різних кафедрах університету зараз проводиться І тур Всеукраїнського  конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук. Зокрема, 15 грудня такий конкурс відбувся на кафедрі соціальної педагогіки та історії педагогіки. Переможцями стали:

Історія педагогіки – студентка 5 курсу 11 групи факультету соціальної педагогіки та практичної психології Бойко Ольга. Тема «Соціально-педагогічні засади ліквідації неписемності в Україні в 20-30 рр. ХХ ст.» (керівник проф. Побірченко Н.С.).

Соціальна педагогіка – тудентка 5 курсу 12 групи факультету соціальної педагогіки та практичної психології Гончар Інна (1 місце). Тема «Соціально-педагогічні умови протидії негативному впливу засобів масової інформації на підлітків» (керівник канд. пед. наук Кравченко О.О.); студентка 4 курсу 11 групи факультету соціальної педагогіки та практичної психології Герасименко Алла (2 місце). Тема «Злочинність неповнолітніх як наслідок дисфункційності сім’ї» (керівник викладач Балдинюк О.Д.); студентка 4 курсу 45 групи мистецько-педагогічного факультету Криворотенко Анастасія (3 місце). Тема «Технологія превенції соціально-дезадаптованої поведінки» (керівник викладач Заєць С.С.).