В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини за підтримки Національної ради жінок в Україні відбулася IV Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Просоціальна особистість у гендерному вимірі: теоретико-методологічні та прикладні аспекти». Співорганізаторами конференції виступили: Інститут проблем виховання НАПН України, кафедра теорії і методики виховання Рівненського державного гуманітарного університету та кафедра соціальної роботи Харківської гуманітарно-педагогічної академії.

До онлайн-участі у конференції долучились вітчизняні та закордонні науковці.

Високоповажна гостя конференції – Катерина Левченко, Урядова уповноважена з питань політики гендерної рівності, заступниця голови Комісії з питань гендерної рівності Ради Європи.

Детальніше на сайті.

Конференція надихнула учасників на подальші науково-дослідні та практико-орієнтовані ініціативи.